Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew

Fugleman UT10 Crew

Jaunais sešvietīgais UTV nosaka pilnīgi jaunus darba un izklaides standartus. Fugleman UT10 Crew apvieno veiktspēju, uzticamību, modernākās tehnoloģijas, apbrīnojamas darba iespējas un augstu komfortu. Tā lieliskās vilkšanas spējas padara ikvienu darbu vieglāku un efektīvāku.

White/Red
Black/Green
Black/Gray
17.590 (ieskaitot PVN)

Tehnoloģija

Plašs salons

Plašs salons

Plašajā salonā, kurā var atrasties līdz 6 personām, ir ērti sēdekļi, daudz vietas kājām un liela uzglabāšanas telpa. Limited versijas durvis, kas pilnība izgatavotas no plastmasas, uzlabo pasažieru drošību un komfortu.

Uzglabāšanas kastes zem sēdekļiem

Uzglabāšanas kastes zem sēdekļiem

Zem priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem ir praktiskas uzglabāšanas kastes ar gandrīz 40 litru kopējo ietilpību. Turklāt šīs kastes var viegli noņemt, tāpēc tās var ņemt līdzi, kur vien tās ir nepieciešamas.

Jaudīgs divu cilindru dzinējs

Jaudīgs divu cilindru dzinējs

UT10 Crew ir aprīkots ar uzticamu 1000 cc šķidrumdzeses divu cilindru DOHC dzinēju. Jaunais Fugleman Crew ar 105 ZS jaudu ir gatavs veikt visgrūtākos uzdevumus.

Eļļdzeses virzuļi

Eļļdzeses virzuļi

Divas sprauslas izsmidzina eļļas strūklu no apakšas uz katra virzuļa pamatni, to efektīvi dzesējot. Tādējādi tiek nodrošināta izcila dzinēja uzticamība un efektivitāte.

Divkārša dzesēšana

Divkārša dzesēšana

Pateicoties divkāršai dzesēšanai ar atsevišķiem ūdens un eļļas dzesētājiem, dzinējs pastāvīgi darbojas optimālos apstākļos pat ekstremālās temperatūrās.

Nākotne jau šodien

Nākotne jau šodien

Fugleman Crew nodrošina revolucionāru savienojamību. Segway Powersports lietotne ļauj attālināti ieslēgt un izslēgt mašīnu, kā arī ar tās palīdzību var iestatīt dažādas funkcijas, lai braukšana ar Fugleman būtu vēl patīkamāka.

AirLock - Fugleman var aktivizēt vai deaktivizēt attālināti, izmantojot mobilo tālruni.

Individuālie iestatījumi -izmantojot viedtālruni, varat pielāgot stūres pastiprinātāja efektivitāti vai ātruma ierobežojumus. Pielāgojiet savu Fugleman tieši savām vajadzībām un izbaudiet braucienu vēl vairāk!

Automātisks avārijas izsaukums - saglabājiet ārkārtas kontakttālruņa numuru, un smaga negadījuma vai apgāšanās gadījumā lietotne automātiski nosūtīs īsziņu, tostarp koordinātas, uz norādīto tālruņa numuru.

Savienotība - esiet savienoti ar draugiem! Bezsaistes kartes, bezvadu lokalizācija un bezvadu telefonija palīdz aktīvi izbaudīt braucienus kopā.

Reāllaika braukšanas informācija - transportlīdzekļa dati, attālums līdz galamērķim, tūlītējais griezes moments un jauda, stūres pastiprinātāja iestatījumi, nobrauktais attālums, ātruma žurnāls un cita informācija – tā visa ir pieejama jūsu mobilajā ierīcē.

Priekšējā un aizmugurējā diferenciāļa bloķētāji

Priekšējā un aizmugurējā diferenciāļa bloķētāji

Pateicoties papildu 2WD/4WD režīmiem un atsevišķiem priekšējā un aizmugurējā diferenciāļa bloķētājiem, varat maksimāli palielināt visu četru riteņu vilci, izmantojot vienu slēdzi.

Neatkarīga balstiekārta

Neatkarīga balstiekārta

Neatkarīgās balstiekārtas ar A tipa dubultsvirām un priekšējiem un aizmugurējiem stabilizatoriem gājiens priekšpusē ir 243 mm un aizmugurē – 269 mm. Fugleman Crew ir liels klīrenss (320 mm), tāpēc tas var viegli pārvarēt nelīdzenu apvidu.

Noliecama platforma

Noliecama platforma

Fugleman ir izstrādāts profesionāļiem, un tas ir gatavs smagam darbam. Viedie risinājumi ietver praktiskus stiprinājumus platformas iekšpusē un aizmugurējo buferi, ko var izmantot kā kāju balstu.

Regulējams stūres pastiprinātājs

Regulējams stūres pastiprinātājs

Regulējams elektriskais stūres pastiprinātājs atvieglo braukšanu un uzlabo kontroli pār mašīnu atkarībā no ātruma un no tā, vai ir ieslēgts priekšējais bloķētājs. Turklāt lietotne ļauj viegli pielāgot visu trīs režīmu efektivitāti.

Lielisks komforts

Lielisks komforts

Mēs esam darījuši visu mūsu spēkos, lai panāktu maksimālu komfortu. Stūres rats ir regulējams, vadītāja sēdekli var pārvietot uz priekšu un uz aizmuguri un centrālo atzveltni var nolocīt, lai iegūtu vēl vairāk funkcionālo iespēju. Neesam arī aizmirsuši par praktiskajiem krūzīšu turētājiem.

45 l tvertne

45 l tvertne

45 litri ir liela tvertne. Ļoti liela. Ja degvielas tvertnē ir tik daudz degvielas, varat strādāt ilgāk un braukt tālāk, pastāvīgi neuztraucoties par degvielas uzpildi. Segway Fugleman Crew – radīts reālajai pasaulei.

Specifikācijas

Dzinējs

Tips: četrtaktu DOHC divcilindru dzinējs
Darba tilpums: 1000 ccm
Jauda: 105 ZS
Griezes moments: 93.5 Nm
Degvielas sistēma: elektroniskā degvielas iesmidzināšana (EFI)
Dzesēšana: šķidrums un eļļa + ar eļļu dzesēti virzuļi

Piedziņas sistēma

Visu riteņu piedziņa: 2x4 / 4x4, elektriski pārslēdzama
Transmisija: automātiskā P/R/N/L/H - CVTech - Ražots Kanādā
Motorbremze:
Priekšējais diferenciālis: elektriski bloķējams

Šasija

Rāmis: augstas stiprības hroma-molibdēna tērauda rāmis
Sēdvietu skaits: 6
Stūres pastiprinātājs: elektriskais automātiskais ar iespēju regulēt intensitāti mobilajā lietotnē
Balstiekārta: neatkarīga, dubultas A veida sviras
Atsperes: hidrauliskie amortizatori, regulējama atsperu iepriekšēja slodze
Gājiens: 280 mm priekšā / 270 mm aizmugurē
Bremzes: 4x hidrauliskās disku bremzes
Riteņi: 14" alumīnija diski
Riepas: 27x9-14 priekšā / 27x11-14 aizmugurē

Izmēri un svars

Kopējais garums: 3975 mm
Kopējais platums: 1625 mm
Kopējais augstums: 1960 mm
Klīrenss: 320 mm
Garenbāze: 2985 mm
Vilkšanas jauda: 1836 kg
Platforma: salokāma (1200 x 865 x 290 mm)
Platformas kravnesība: 450 kg (off-road)
Svars: 930 kg
Degvielas tvertne: 45 l

Iekļautais aprīkojums

4500 mārciņu elektriskā vinča, inteliģents elektriskais stūres pastiprinātājs, jūgstienis, regulējams stūres rats, anatomiski pielāgoti sēdekļi, trīspunktu drošības jostas, priekšējais aizsargrāmis, aizmugurējais aizsargrāmis, liela salokāma virsbūve, 14" alumīnija diski, 27" riepas

Tiesību akti un sertifikācija

Apstiprinājums: T1b, apvidus autoceļiem

Mašīnas fotoattēli un attēli var neatbilst specifikācijām vai norādītajam aprīkojuma līmenim. Cenai un specifikācijām var tikt veiktas izmaiņas.