Par mums

Pēdējo 20 gadu laikā Segway ir radījis daudzus modernus, novatoriskus produktus, kas ir burtiski mainījuši pasauli. Segway pieder vairāk nekā tūkstotis nozīmīgu patentu transportlīdzekļu dizaina, veselības aprūpes, pašbalansēšanas tehnoloģiju, elektroniski vadītas piedziņas, autonomas braukšanas un IOT/IOV tehnoloģiju jomās. Segway sadarbojas ar un piegādā tehnoloģijas tādiem vadošajiem pasaules uzņēmumiem kā Ford, BMW, GM, Ferrari, SEAT, Intel, Google, Amazon un citiem.

2018. gadā tika izveidota atsevišķa Segway Technology Co., Ltd. nodaļa apvidus transportlīdzekļu – visurgājēju, SSV un UTV – pētniecībai, izstrādei, ražošanai un tirdzniecībai. Milzīgais tehnoloģiskais potenciāls, ieskaitot galveno apvidus jomas attīstības centru ASV, nodrošina Segway jaunās augstākās klases apvidus mašīnu līnijas augstās kvalitātes pamatu.
 

1999

Amerikāņu uzņēmējs, izgudrotājs un daudzu Goda akadēmisko grādu īpašnieks Dīns Kamens (Dean Kamen) dibina Segway Inc.

1999

2001

Segway Inc. Bedfordā, Lielbritānijā būvē rūpnīcu un galveno mītni Eiropā.

2001

2002

Amazon tiešsaistes veikalā sākas pirmā Segway PT pasažieru pārvadātāja pārdošana. Žurnāls Popular Science Segway PT nosauc par “Gada labāko jauno zinātnisko izgudrojumu”.

2002

2003

Segway paraksta prestižu līgumu ar DARPA, ASV Aizsardzības departamenta perspektīvo pētniecības projektu aģentūru, lai ieguldītu jaunās tehnoloģijās, kas ir svarīgas ASV valsts drošībai.

2003

2004

Tiek ieviesta Segway četru riteņu koncepcija. Segway Centaur, kas ir aprīkots ar žiroskopu un slīpuma sensoru, žurnāls Time nosauc par vienu no “2004. gada labākajiem izgudrojumiem”.

2004

2005

Tiek laisti klajā Segway XT un Golf Transporter apvidus modeļi. Pateicoties platām riepām, šie transportlīdzekļi var viegli pārvietoties gan pa asfaltētiem ceļiem, gan apvidus apstākļos.

2005

2006

Otrās paaudzes Segway PT ir aprīkots ar InfoKey bezvadu vadības sistēmu un revolucionāro LeanSteer tehnoloģiju stūres noliekšanai.

2006

2008

Vairāk nekā 100 Segway PT tiek izmantoti 2008. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Pekinā. Galvenie argumenti to izmantošanai ir nulles emisijas un augstais draudzīgums pret vidi.

2008

2009

Tirgū tiek laisti Patroller modeļi policijai un tiesībaizsardzības iestādēm. Kopš tā laika Patroller ir tiek izmantoti tiesībaizsardzības iestādēs ASV, Austrālijā, Kanādā, Lielbritānijā, Vācijā, Saūda Arābijā un daudzās citās valstīs.

2009

2011

Segway Inc. paplašina savu uzņēmējdarbības modeli un izveido Segway pieredzes centra programmu, kas piedāvā tūrisma ekskursijas sadarbībā ar Segway Inc. Tā tagad kļūst arī par pilnvarotu ceļojumu aģentūru.

2011

2012

Segway prezentē ARTI, kas ir pilnībā robotizētas mobilās platformas RMP (Robotikas mobilitātes platforma) jaunākais prototips..

2012

2014

Segway laiž klajā Patroller SE-3, trīsriteņu pārvadātāju tiesībaizsardzības iestādēm, kuru kvalitāte, uzticamība un novatoriskā pretapgāšanās tehnoloģija to izvirza vadībā pār konkurenci. Tajā pašā gadā Segway iepazīstina arī ar modernizētajiem i2 SE un x2 SE.

2014

2015

Notiek stratēģiska Segway un Ninebot apvienošanās. Jaunizveidotais uzņēmums koncentrējas uz tuvsatiksmes pasažieru transportlīdzekļu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Pirmais kopīgais produkts ir revolucionārais MiniPRO personīgais transporta līdzeklis, kas ir aprīkots ar intuitīvu vadību bez manuālas darbības. Jaunā uzņēmuma tirgus kapitalizācija ir vairāk nekā 60 miljardi ASV dolāru – vairāk nekā visiem pārējiem visurgājēju uzņēmumiem kopā.

2015

2018

Segway pievēršas apvidus transporta jomai. Segway-Ninebot ASV nodibina atsevišķu uzņēmumu Segway Technology Co., Ltd. apvidus transportlīdzekļu, apvidus ATV, SSV, UTV un citu izstrādājumu izstrādei, ražošanai un tirdzniecībai.

2018

2019

Sabiedrība tiek pirmo reizi iepazīstināta ar amerikāņu Segway apvidus transportlīdzekļiem. EICMA izstādē Milānā jaunie modeļi ar klasisko un pilnīgi revolucionāro hibrīda piedziņu piesaista plašu atzinību.

2019

2020

Segway ienāk apvidus transporta tirgū Čehijā un Slovākijā. Par Segway apvidus izstrādājumu oficiālo pārstāvi kļūst Čehijas uzņēmums Segway Powersports s.r.o.

2020