Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X

Fugleman UT10 X

Izturīgs, jaudīgs, viegli lietojams un ar multivides skārienekrānu. Pilnībā aprīkotais Fugleman UT10 X UTV Fugleman ir izstrādāts profesionāļiem, un tas ir gatavs smagam darbam. Uz tā lielās platformas var iekraut visu nepieciešamo. Viedie risinājumi ietver praktiskus stiprinājumus platformas iekšpusē un aizmugurējo buferi, ko var izmantot kā kāju balstu.

Black/Green
White/Red
Grey/Black
Camouflage
17.390 (ieskaitot PVN)

Tehnoloģija

Pievilcīgs un mērķtiecīgs

Pievilcīgs un mērķtiecīgs

Fugleman dizainā ir uzsvērta elegance un praktiskums. Plašā, slīpā priekšpuse izstaro jaudu un gatavību smagam darbam, tajā paša laikā vadītājam nodrošinot labāku redzamības leņķi. Noliecamā platforma atbilst mūsdienu pikapu līnijām, tajā pašā laikā saglabājot visas praktiskās funkcijas.

Jaudīgs dzinējs

Jaudīgs dzinējs

Jaudīgajam šķidrumdzeses pilnīgi jaunās paaudzes DOHC četrtaktu divu cilindru dzinējam ar 105 ZS un 93,5 Nm griezes momentu ir pietiekami daudz jaudas, lai veiktu vissmagākos darbus, un tas nāks talkā, arī baudot brīvdienas.

Eļļdzeses virzuļi

Eļļdzeses virzuļi

Īpašas sprauslas izsmidzina divas eļļas strūklas no apakšas uz virzuļu pamatnēm, nodrošinot efektīvu dzesēšanu. Tādējādi tiek nodrošināta izcila dzinēja uzticamība un efektivitāte.

Divi dzesētāji

Divi dzesētāji

Pateicoties divkāršajai ūdens un eļļas dzesēšanas sistēmai, dzinējs pastāvīgi darbojas optimālā temperatūrā pat ekstremālos apstākļos.

Nākotne jau šodien

Nākotne jau šodien

Fugleman praktiski nodrošina revolucionāru savienojamību. Segway Powersports lietotne ļauj attālināti ieslēgt un izslēgt mašīnu, kā arī ar tās palīdzību var iestatīt dažādas funkcijas, lai braukšana ar Fugleman būtu vēl patīkamāka.

AirLock - Fugleman var aktivizēt vai deaktivizēt attālināti, izmantojot mobilo tālruni.

Individuālie iestatījumi - izmantojot viedtālruni, varat pielāgot stūres pastiprinātāja efektivitāti vai ātruma ierobežojumus. Pielāgojiet savu Fugleman tieši savām vajadzībām un izbaudiet braucienu vēl vairāk!

Automātisks avārijas izsaukums - saglabājiet ārkārtas kontakttālruņa numuru, un smaga negadījuma vai apgāšanās gadījumā lietotne automātiski nosūtīs īsziņu, tostarp koordinātas, uz norādīto tālruņa numuru.

Savienotība - esiet savienoti ar draugiem! Bezsaistes kartes, bezvadu lokalizācija un bezvadu telefonija palīdz aktīvi izbaudīt braucienus kopā.

Informācija par braukšanu reāllaikā  - transportlīdzekļa dati, attālums līdz galamērķim, tūlītējais griezes moments un jauda, stūres pastiprinātāja iestatījumi, nobrauktais attālums, ātruma žurnāls un cita informācija – tā visa ir pieejama jūsu mobilajā ierīcē.

Vieds vadības ekrāns

Papildus LCD instrumentu panelim Limited modeļiem ir arī liels 10,4" krāsu skārienekrāns. Tajā ir pieejama karte un visi braukšanas dati, lai sniegtu perfektu pārskatu par braucienu.

Vieds vadības ekrāns
Neatkarīga balstiekārta

Neatkarīga balstiekārta

Segway Fugleman ir aprīkots ar neatkarīgu visu riteņu balstiekārta ar A tipa dubultsvirām. Tā ļauj viegli pārvarēt jebkuru apvidu un padara katru braucienu ne tikai drošu un ērtu, bet arī patīkamu.

Masīvs stingrs rāmis

Masīvs stingrs rāmis

Mēs izmantojām augstākās kvalitātes hroma-molibdēna tēraudu, lai radītu īpaši stingru rāmi. Arī visi galvenie balstiekārtas komponenti ir izgatavoti no tā paša augstas stiprības tērauda.

Stūres pastiprinātājs

Stūres pastiprinātājs

Stūres pastiprinātājs darbojas pilnīgi automātiski trīs režīmos. Stūres pastiprinātājs regulē savu spēku atkarībā no braukšanas ātruma un no tā, vai ir ieslēgts priekšējais bloķētājs.

Plaša platforma

Plaša platforma

Fugleman ir izstrādāts profesionāļiem, un tas ir gatavs smagam darbam. Viedie risinājumi ietver praktiskus stiprinājumus platformas iekšpusē un aizmugurējo buferi, ko var izmantot kā kāju balstu.

Augsts komforts

Augsts komforts

Mēs esam darījuši visu mūsu spēkos, lai maksimāli uzlabotu jūsu braukšanas komfortu. Stūres rats ir regulējams, un vadītāja sēdekli var pārvietot uz priekšu vai aizmuguri. Centrālo atzveltni var nolocīt, lai nodrošinātu vēl vairāk funkcionālo iespēju. Pēc izvēles iespējama papildu apsildīšana.

20 L UZGLABĀŠANAS KASTĪTE

20 L UZGLABĀŠANAS KASTĪTE

Zem priekšējā pasažiera sēdekļa atradīsiet praktisku glabāšanas kasti ar 20 litru ietilpību. Kastīte ir viegli noņemama un, pateicoties rokturim, to var paņemt līdzi, kur vien nepieciešams.

45 l tvertne

45 l tvertne

45 litri ir liela tvertne. Ļoti liela. Ja degvielas tvertnē ir tik daudz degvielas, varat strādāt ilgāk un braukt tālāk, pastāvīgi neuztraucoties par degvielas uzpildi. Segway Fugleman – radīts reālajai pasaulei.

Specifikācijas

Dzinējs

Tips: četrtaktu DOHC divcilindru dzinējs
Darba tilpums: 1000 ccm
Veiktspēja: 105 ZS
Griezes moments: 93.5 Nm
Degvielas sistēma: elektroniskā degvielas iesmidzināšana (EFI)
Dzesēšana: šķidrums un eļļa + ar eļļu dzesēti virzuļi

Piedziņas sistēma

Pilnpiedziņa: 2x4 / 4x4, elektriski pārslēdzama
Transmisija: automātiskā CVT, P/R/N/L/H
Motorbremze:
Diferenciāl: priekšā un aizmugurē ar elektrisko slēdzeni

Šasija

Rāmis: augstas izturības hroma-molibdēna tērauda rāmis
Sēdvietas: 3
Stūres pastiprinātājs: elektriskais automātiskais ar intensitātes regulēšanu, izmantojot mobilo lietotni
Balstiekārta: neatkarīga, dubultas A veida sviras
Atsperes: hidrauliskie amortizatori, regulējama atsperu iepriekšēja slodze
Gājiens: 280 mm priekšā / 270 mm aizmugurē
Bremzes: 4x hidrauliskās disku bremzes
Riteņi: 14 collu alumīnija riteņi ar Beadlock sistēmu
Riepas: 27x9-14 priekšā / 27x11-14 aizmugurē

Izmēri un svars

Kopējais garums: 3075 mm
Kopējais platums: 1625 mm
Kopējais augstums: 2065 mm
Klīrenss: 320 mm
Garenbāze: 2085 mm
Vilkšanas jauda: 1836 kg
Platforma: salokāma (1200 x 865 x 290 mm)
Platformas kravnesība: 450 Kg (off-road)
Svars: 854 kg
Degvielas tvertne: 45 l

Aprīkojums

4500 mārciņu elektriskā vinča, inteliģents elektriskais stūres pastiprinātājs, TFT digitālais instrumentu panelis, viedā vadības sistēma (TBOX), 10,4" skārienekrāns, jūgstienis, regulējams stūres rats, anatomiski pielāgoti sēdekļi ar pagalvjiem, trīspunktu drošības jostas, priekšējais aizsargrāmis, aizmugurējais aizsargrāmis, fiksētas sānu durvis, cietais jumts, liela noliecama platforma, 14" alumīnija diski ar Beadlock sistēmu, priekšējais aizsargājošais organiskais stikls.

Tiesību akti un sertifikācija

Apstiprinājums: T1b, apvidus auto

Šajā lapā redzamie mašīnas fotoattēli un attēli var neatbilst specifikācijām vai norādītajam aprīkojuma līmenim. Cenai un specifikācijām var tikt veiktas izmaiņas.